Kurucumuz Akif GÖNEN’İN 40 yılı aşkın tecrübesiyle içinde bulunduğu sektörde emin adımlarla ilerleyen şirketimiz, ülkemiz çapında birçok üreticiye hizmet vermektedir. Ülkemizin, ticaret ve üretim dinamiğinin geniş çaplı olmasıyla birlikte, bu üretim alanlarının hammadde ihtiyaçları da oldukça fazladır. Tuz; mevcut sektörlerin içerisinde ciddi girdi payı olan bir hammaddedir ve üretimin belirli kısımlarında kullanılması zorunludur.

Ülkemizin birçok sanayi kuruluşuna hizmet veren firmamız, üretici gruplarını her zaman desteklemekte ve ülkemizin pazar ekonomisine katkı yapmalarını arzulamaktadır. Ekonomik ve ticaret hacmi konularında büyümenin; bir sektör, birkaç firma veya birkaç zincir şirket vasıtasıyla olması gerektiği öngörülen bakış açılarından uzak; kalkınmanın, ülkemizin her üretim ve hizmet sektöründe olması gerektiğinin düşünüldüğü bir ticaret politikasını benimsemekteyiz.

Müşterimizle kurulan iletişim yollarında ve yapmakta olduğumuz işlerde "saygı" şirketimizin ana ilkesi olarak yer almaktadır. Müşterilerimizle çalışma şartlarında her zaman sektörün güncel şartlarını benimser; fiyat politikalarını gözlemler ve buna bağlı olarak, "Doğru Fiyat”, “Kaliteli Ürün", "Güvenilir Hizmet" esaslarında ilişkiler kurmaktayız. Üreticilerimizin azmi ve heyecanı geleceğimizin rehberidir.

"Üretimin Temelinde"

GÖNEN TUZ